TobiArt logo

Naše služby

Kvalitná tlač

Pri našej práci sa spoliehame na prvotriednu tlačiareň HP Latex 335, ktorá disponuje tlačovou šírkou až 1,60m (1,58m po oreze).

Latexový atrament, ktorý tlačiareň používa,je na vodnej báze. Nevyparujú sa z neho žiadne toxíny a je tým pádom plne ekologický a vhodný aj do interiérov vrátane zariadení, ako sú nemocnice, školy, škôlky či do detských kútikov.

Vďaka moderným technológiám tejto tlačiarne vieme zabezpečiť veľkoformátovú tlač na textílie, bannery, PVC fólie, liate fólie pre carwrap (polep auta), papier, rollup médiá či samolepiace fototapety (tlač až 600 DPI). Taktiež tlačíme certifikované perforované fólie pre dopravné prostriedky, s ktorými nebudete mať pri STK žiaden problém, keďže sme držiteľmi osvedčenia o montáži.

Všetko čo vytlačíme vieme zalaminovať do transparentnej fólie s UV filtrom, ktorý zabezpečí dlhoročnú farebnú stálosť aj v exteriéri. Zatiaľ čo bez laminácie sa farebná stálosť pohybuje okolo 2-3 rokov, po aplikácii UV fólie je to až 5-6 rokov v závislosti od svetovej strany, na ktorej je fólia aplikovaná.

Okrem toho UV laminácia zabezpečuje taktiež ochranu pred mechanickým poškodením, prípadne môžete tlač umyť aj alkoholom – vhodné napríklad v prípade poškodenia tlače grafitmi a pod.

Pri výbere laminácie máte na výber z dvoch variant: vysokolesklé prevedenie alebo decentne matné.

Vhodne zvolená laminácia môže byť dokonca aj vizuálne zaujímavá: ak sa napríklad na reklamnú tabuľu použije tlač s matným UV a na to sa následne aplikuje rezaná grafika v lesklom prevedení, výsledok dostane ten správny unikátny šmrnc.

Rezaná grafika

Rezaná grafika na svetovej úrovni – to u nás zabezpečuje spoľahlivý japonský plotter Summa Cut s pracovnou šírkou až do 1,60m.

Nezáleží na tom či potrebujete veľkoplošný porez, alebo iba drobný výstup. Tento stroj si poradí so všetkým a vy sa vždy dočkáte výsledku hodného poctivej japonskej precíznosti.

3D Reklama

Vaše logo nemusí byť ploché. Doprajte mu priestor a získajte tak pozornosť návštevníkov a zákazníkov vašej spoločnosti. 3D reklamu totiž nikto len tak neprehliadne.

Logá je možné umiestniť na fasády budov, do interiéru či exteriéru.

K dispozícii sú rôzne materiálové prevedenia (styrodur, PVC, plexi, nerez, atď.).

Svetelná reklama

Vaša reklama nemusí zmiznúť spolu so západom slnka. Stačí ju iba dobre osvetliť.

Pre našich klientov poskytujeme spoľahlivé LED osvetlenie rôznych tvarov, variácií aj veľkostí. Konečné prevedenie je len na vás.

Aby ste nemali s týmto osvetlením žiadne zbytočné starosti, ponúkame doplnky bezúdržbovej obsluhy – súmrakový spínač alebo spínacie hodiny, ktoré sa o všetko postarajú za vás.

Fototapety

Obohaťte váš interiér vlastnou unikátnou fototapetou. Nezáleží na tom či ide o priestor komerčný, alebo súkromný. Fototapeta sa hodí všade.

Nebojte sa premýšľať vo veľkom – z pásov o šírke 1,30m dokážeme vytvoriť tapetu akýchkoľvek rozmerov.

Ide o samolepiace tapety, ktoré využívajú suchý proces nalepenia. Všetko ostatné tak ostane krásne čisté a suché.

Používaný materiál je umývateľný, takže nejaký fľak či škvrna vôbec neznamená, že tapeta je na odpis.

Obrazy na ráme

Skrytý rám (blind rám) je ideálne riešenie, ak nechcete, aby vaša potlač na plátne (600 DPI) bola čímkoľvek rušená.

Tlačoviny

Vizitky, letáky, brožúry, katalógy či obaly na spisy.

Nezáleží na tom čo a koľko potrebujete vytlačiť. My vám s tým radi pomôžeme.

Carwrap

Buďte na očiach aj keď ste na cestách.

Ponúkame kompletné polepy áut a dopravných prostriedkov, zmenu farby vozidla, komerčný polep, dizajnové polepy. Využívame pri tom kvalitné fólie Avery Dennison.

Vyrábame taktiež perforovanú PVC fóliu na okná, ktorá je v súlade so zákonom. Sme držiteľom certifikátu, takže s fóliou od nás nebudete mať problém ani pri STK.

Reklamné tabule a bannery

Okrem hotových reklamných riešení zabezpečujeme aj dodanie a montáž konštrukcií, rámov a konzol reklamných tabulí a bannerov.

Maľba

Hľadáte vhodný spôsob, ako sa odlíšiť niečím originálnym?

Maľované logo na stenu, prípadne dizajnová maľba je možno práve to, čo hľadáte.

Nezáleží na tom či sa jedná o objekt, alebo piktogram. Taktiež nerozhoduje to či je to určené na omietku v interiéri, alebo v exteriéri.

Reklamné predmety

Čo tak siahnuť po niečom praktickom, čo zároveň aj dobre vyzerá a nesie to názov či vizuálnu identitu vašej spoločnosti?

Pomocou technológie UV lasera a tampónovej potlače pre vás pripravíme reklamné predmety, ktoré potešia nie len vás, ale aj vašich obchodných partnerov či zamestnancov.

Reklamný textil

Či už potrebujete textil pre zamestnancov, pre účastníkov nejakej udalosti, či pre úplne inú príležitosť, sme vám plne k dispozícií.

U nás nájdete okrem iného napríklad aj tvorbu metódou sieťotlače či výšivkou. Prijímame objednávky už od jedného kusa.

Profesionálne fotografovanie

Zvýšte účinnosť vašej reklamy vďaka profesionálnym fotografiám. Naši fotografi vedia, ako na každom zábere zachytiť silu vašej značky. 

Pristupujeme k fotografovaniu s rovnakou precíznosťou a zmyslom pre detail, ktorým sa vyznačujú všetky naše služby.

Profesionálne točenie videí

Oživte vašu značku dynamickým a vizuálne pôsobivým spôsobom.

Video je neoddeliteľnou súčasťou účinnej marketingovej stratégie. S našimi službami profesionálneho točenia videí vám pomôžeme vytvoriť obsah, ktorý upúta pozornosť.

Tvorba webových stránok

Zaujmite zákazníkov online pútavou webovou stránkou na mieru.

Ponúkame komplexné služby v oblasti tvorby firemných webových stránok a ich optimalizácie pre vyhľadávače (SEO).

Rezanie laserom

Zdvihnite kvalitu a presnosť vašich výrobkov s našou službou rezania laserom.

V TobiArt využívame najmodernejšie lasery, ktoré umožňujú precízne rezanie materiálov s maximálnymi rozmermi až do 30 cm. Naša laserová technológia je ideálna pre tvorbu detailne spracovaných pečiatok, drevených ornamentov a mnohých ďalších špecializovaných produktov.