TobiArt logo

Metódy tlače

UV MUTOH XPERJET 461 UF

S UV tlačiarňou MUTOH Xperjet 461 UF dokážeme potláčať rôzne ploché materiály, ako sú plasty, sklo, drevo či kov. Vďaka UV atramentom, ktoré sú okamžite vytvrdzované UV svetlom, zabezpečujeme vysokú odolnosť a kvalitu potlače. Táto tlačiareň nám umožňuje vyrábať reklamné predmety, značenia a darčekové predmety s precíznou a trvanlivou potlačou.

VEĽKOFORMÁTOVÁ HP LATEX 335

Naša veľkoformátová tlačiareň HP Latex 335 je ideálna na tlač veľkých grafík, billboardov, tapiet, reklamných bannerov a textílií. Využívame latexové atramenty, ktoré sú ekologické a bez zápachu, pričom poskytujú vysokú kvalitu a odolnosť proti poškriabaniu. Vďaka tejto tlačiarni sme schopní efektívne a kvalitne pokryť potreby našich zákazníkov v oblasti veľkoformátovej tlače.

DTF TLAČIAREŇ AZON PRONTO

S našou DTF tlačiarňou Azon Pronto môžeme priamo potláčať textil. Táto tlačiareň tlačí dizajny na špeciálnu fóliu, ktorú následne prenesieme na textil pomocou tepelného lisu. Umožňuje nám vyrábať vysoko kvalitné potlače tričiek, tašiek a iných textilných výrobkov s presnými a žiarivými farbami.

DTF tlačiareň Texjet Echo 2

Naša DTF tlačiareň Texjet Echo 2, podobne ako Azon Pronto, tlačí dizajny na špeciálnu fóliu, ktorá sa následne prenesie na textil. Vďaka tejto tlačiarni dosahujeme vysokú kvalitu tlače a spoľahlivosť, čo nám umožňuje efektívne vyrábať menšie až stredné objemy potlače odevov a iného textilu.

Konica Minolta AccurioPrint C3070L

S digitálnou farebnou tlačiarňou Konica Minolta AccurioPrint C3070L dokážeme produkovať profesionálne tlačoviny s vysokou kvalitou a rýchlosťou. Táto tlačiareň je ideálna na tlač brožúr, letákov, vizitiek a iných marketingových materiálov, čo nám umožňuje uspokojiť potreby našich zákazníkov v oblasti komerčnej tlače.

Laserová gravírka HSG Laser HS 4030

Laserová gravírka HSG Laser HS 4030 nám umožňuje gravírovať a rezať rôzne materiály, ako sú drevo, akryl, sklo, koža. S týmto zariadením vytvárame detailné a trvanlivé dizajny, čo je ideálne pre výrobu reklamných pečiatok, predmetov, darčekových predmetov a remeselníckych výrobkov.

Profesionálny ploter HP Latex 64 Cutter

S naším profesionálnym plotrom HP Latex 64 Cutter dokážeme kombinovať tlač a rezanie veľkoformátových grafík. Používame latexové atramenty na tvorbu odolných a ekologických výtlačkov, ktoré potom presne režeme na požadované tvary. Tento ploter je ideálny na výrobu nálepiek, etikiet, tapiet a iných reklamných materiálov.

Laminátor Mistral

Laminátor Mistral nám umožňuje laminovať tlačené materiály s vysokou kvalitou. Používame ho na pripevnenie ochranných vrstiev na povrch výtlačkov, čím zvyšujeme ich odolnosť a estetiku.

Rezačka dibondov Keencut Steeltrak

S rezačkou Keencut Steeltrak dokážeme presne a čisto rezať dibondové dosky, ktoré používame na výrobu vývesných štítov a panelov. Toto zariadenie nám umožňuje dosiahnuť profesionálnu kvalitu hotových výrobkov, čo je nevyhnutné pre potreby našich zákazníkov v oblasti signmakingu.